Monje Diamond & Jewellery

ADRES

Çalışma Saatleri

Sık Sorulan Sorular

Satışa sunulan tüm ürünler sertifikası ile teslim edilmekte olup, ürün sertifikası uluslararası standartlara uygundur. Talep eden müşterilerimize ayrıca özel Laboratuvar sertifikası da temin edilebilmektedir. 0,40 karat ve üzeri en az bir pırlantaya sahip modellerde özel laboratuvar sertifikası ücretsizdir. Daha alt karatlı modellerde özel laboratuvar sertifika ücretleri için 0 (232) 452 41 85 numaralı destek hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sitemizdeki tüm ürünler Monje Diamond garantisi altındadır. monje.com.tr ‘den satın aldığınız ürünlerin 3 yıl bakım garantisi vardır.

monje.com.tr hiçbir şekilde kredi kartı bilgilerinizi kayıt altına almamaktadır. Ayrıca bankanız ile bütün iletişimlerde 128 / 256 Bit SSL güvenlik sertifikası ile bütün işlemlerimiz şifrelenmektedir. Sitemizden gönül rahatlığı ile %100 güvenli olarak alışveriş yapabilirsiniz.

monje.com.tr ‘de sergilenen tüm ürünlerin fiyatlarına KDV ve diğer yasal yükümlülükler dahildir. Gördüğünüz ve onayladığınız fiyat dışında herhangi bir ekstra ödeme yapmazsınız.

Siparişleriniz anlaşmalı kargo aracılığıyla teslim edilmektedir. Merkezimize gelme imkanı olan müşterilerimiz ürünlerini elden de teslim alabilmektedirler. Kurye ile gün içi teslimat ve Türkiye dışından siparişleriniz için bizimle irtibata geçiniz.

Türkiye içinden vermiş olduğunuz siparişleriniz için hiç bir kargo ücreti talep edilmemektedir. Tüm gönderi ücretleri, monje.com.tr tarafından karşılanmaktadır. Türkiye dışından siparişlerde ise çok uygun koşullar ile ürün teslimi yapılabilmektedir.

Ürünü hediye olarak göndermeyi düşünüyor ve fiyat bilgisi ürünle birlikte bulunmasın istiyorsanız, sipariş esnasında fatura adresi ve teslimat adresini farklı olarak tanımlayabilirsiniz. Seçiminize göre faturanız farklı bir adrese posta veya e-posta ile gönderilebilir.

Öncelikle iade sürecinde hiçbir sorun yaşamayacağınızı ve işlemlerinizin en hızlı şekilde yapılacağını taahhüt ederiz. Almış olduğunuz ürünlerinizi, dilediğiniz takdirde 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade işlemleri için telefonla iletişime geçip bilgi vermeniz gerekmektedir. İade işlemi sırasında size ürün ile birlikte gönderilen her türlü evrak ve materyali de iade etmeniz gerekmektedir.

İletişim Formu
    Login

    Password Recovery

    Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

    SHOPPING BAG 0